Belgrad Ormanı | Alper Dalkılıç | Zero Istanbul | Istanbul Running Guide, Koşmak yaşam tarzından da öte, yemek yemek, su içmek, uyumak gibi bir ihtiyaç. Refleks gibi. Koştuğum ultra-maratonlarla yaşama bakışım, beklentilerim değişti, hayallerim gerçek oldu. Ormanda koşmaksa muhteşem bir duygu, doğanın içinde bulunmak, muhteşem havayı solumak, inanılmaz manzaralar eşliğinde, hiç bitmesin dercesine koşmak, koşmak... Burada yeşilin çok farklı tonları benimle koşuyor. Ağaçlar ve tarihî kalıntılar arasından geçen rota, yer yer artan eğimle, inişleri çıkışlarıyla koşu temponu hiç bozmuyor., Nike, İstanbul Running Guide, 2013, İstanbul Koşu Rehberi, Zero İstanbul
TÜRKÇE ENGLISH
ALPER DALKILIÇ
BELGRAD ORMANI
"KOŞUNCA KENDİMİ ZİHİNSEL OLARAK TAZELENMİŞ HİSSEDİYORUM. İSTER SALONDA, BANTTA OL, İSTER ÇAMURDA, KUMDA, YETER Kİ KOŞMAKTAN VAZGEÇME."
Koşmak yaşam tarzından da öte, yemek yemek, su içmek, uyumak gibi bir ihtiyaç. Refleks gibi. Koştuğum ultra-maratonlarla yaşama bakışım, beklentilerim değişti, hayallerim gerçek oldu. Ormanda koşmaksa muhteşem bir duygu, doğanın içinde bulunmak, muhteşem havayı solumak, inanılmaz manzaralar eşliğinde, hiç bitmesin dercesine koşmak, koşmak... Burada yeşilin çok farklı tonları benimle koşuyor. Ağaçlar ve tarihî kalıntılar arasından geçen rota, yer yer artan eğimle, inişleri çıkışlarıyla koşu temponu hiç bozmuyor.
9.5 KM
BAŞLANGIÇ NOKTASI
NEŞET SUYU MESİRE ALANI
GÖLÜN ETRAFINDA DÖNEN KOŞU PARKURUNDA KOŞMAK DAHA SAĞLIKLI OLABİLİYOR. HAFTASONU DEĞİL, HER GÜN KOŞUN!
BARIŞ ÇAMUR
HAFTASONLARI SABAH KOŞULARI İÇİN İDEAL. SPORCULAR, SABAH 7:30'DA PİKNİKÇİLERDEN ÖNCE GELİN.
MERAL YILMAZ
YORUM PAYLAŞ
#BELGRADORMANI