Kennedy Caddesi | Burusvilis | Zero Istanbul | Istanbul Running Guide, Denizin hemen kenarında koşmak bende kaçma hissi oluşturur. Sonuçta her ne kadar denizleri kirletmek için çok uğraşıyor olsak da, geride bırakmak istediğim pisliklerin tümü karada. Onlardan en uzak koşabildiğim yer de deniz kenarı. Koşunun ortasında trafiğin tersine koştuğumu fark ettim inatlaşıyormuşcasına. Genelde soluma baktım zaten, deniz insanı görsel olarak da rahatlatıyor. Akşam saatlerinde rotamın tenha olması da bu kalabalık şehirde slalom yapmadan şehir içinde koşu fırsatı sundu bana., Nike, İstanbul Running Guide, 2013, İstanbul Koşu Rehberi, Zero İstanbul
TÜRKÇE ENGLISH
BURUSVİLİS
KENNEDY CADDESİ
"HER KOŞTUĞUMDA NE KADAR, NEREYE KADAR KOŞABİLECEĞİMİ DÜŞÜNÜRÜM. KOŞARKEN DAHA AZ DÜŞÜNÜYORUM VE BUNU BAŞARABİLDİĞİM UYKU DIŞINDAKİ TEK SÜREÇ KOŞMAK."
Denizin hemen kenarında koşmak bende kaçma hissi oluşturur. Sonuçta her ne kadar denizleri kirletmek için çok uğraşıyor olsak da, geride bırakmak istediğim pisliklerin tümü karada. Onlardan en uzak koşabildiğim yer de deniz kenarı. Koşunun ortasında trafiğin tersine koştuğumu fark ettim inatlaşıyormuşcasına. Genelde soluma baktım zaten, deniz insanı görsel olarak da rahatlatıyor. Akşam saatlerinde rotamın tenha olması da bu kalabalık şehirde slalom yapmadan şehir içinde koşu fırsatı sundu bana.
5.0 KM
BAŞLANGIÇ NOKTASI
KARAKÖY İSKELESİ
KESİNLİKLE AKŞAM SAATLERİ! SAKİN SAKİN. HATTA İŞ ÇIKIŞI MELİSA ÇAYI NİYETİNE, STRES ATMAK İÇİN...
ONUR ERKİN
YORUM PAYLAŞ
#KENNEDYCADDESI