İstinye/Emirgan | Bu Kızlar Nereye Koşuyor? | Zero Istanbul | Istanbul Running Guide, Şehir içinde oksijeni yakalayabildiğimiz ferah bir rota. Boğaz kıyısında koşmak, kişide tamamen şehir hayatından uzaklaşabileceği bir duygu yaratıyor. Koru içerisindeki inişli çıkışlı asfalt ve patika yollar ve merdivenler, alternatif bir koşu antrenmanı yapmak isteyenler için de ideal olabilir. Biz koşarken aşılamayacak hiçbir zorluğun olmadığı hissini yaşıyoruz ve bunu spor yapan her kadının da yaşayabileceği inancıyla daha çok kadının spor aktivitelerinde amatör veya profesyonel olarak yer alması gerektiğini düşünüyoruz., Nike, İstanbul Running Guide, 2013, İstanbul Koşu Rehberi, Zero İstanbul
TÜRKÇE ENGLISH
BU KIZLAR NEREYE KOŞUYOR?
İSTİNYE/
EMİRGAN
"BU ROTADA KOŞARKEN İSTANBUL'UN ÖZGÜRLÜK HİSSİ VEREN, SINIRSIZLIĞIMIZI ORTAYA ÇIKARAN VE HAFİF İNİŞ ÇIKIŞLARIYLA HEYECANI YAŞATAN YÜZÜNÜ GÖRÜYORUZ."
Şehir içinde oksijeni yakalayabildiğimiz ferah bir rota. Boğaz kıyısında koşmak, kişide tamamen şehir hayatından uzaklaşabileceği bir duygu yaratıyor. Koru içerisindeki inişli çıkışlı asfalt ve patika yollar ve merdivenler, alternatif bir koşu antrenmanı yapmak isteyenler için de ideal olabilir. Biz koşarken aşılamayacak hiçbir zorluğun olmadığı hissini yaşıyoruz ve bunu spor yapan her kadının da yaşayabileceği inancıyla daha çok kadının spor aktivitelerinde amatör veya profesyonel olarak yer alması gerektiğini düşünüyoruz.
4.8 KM
BAŞLANGIÇ NOKTASI
İSTİNYE İSKELESİ
ALIŞILMIŞIN DIŞINDA BİR PARKUR AEROBİK KAPASİTENİZİ YÜKSELTMEK İÇİN İYİ SEÇİM
MEHMET ÇETİN
İSTANBULUN BU TARAFI KOŞUCULAR İÇİN CENNET. İNİŞLERİ ÇIKIŞLARI DA SEVİYORUM BEN, KOŞUYA RENK KATIYOR.
TOLGA ÖKSÜZ
YORUM PAYLAŞ
#ISTINYE