Karaköy | Billur Saatçi | Zero Istanbul | Istanbul Running Guide, Koşmak için şehrin en hareketli parkurlarından birini seçmiş olabilirim. Şehrin ayaklarımın altında akması çok güzel bir his. Koşarken trafiğin, hayatın, kaldırımdaki insanların olağan akışını izlemek ve aralarından hızla geçip o zinciri kırmak güzel bir deneyimdi. Bu hattın en güzel yanı, denizin huzurunu, tarihî binaların haşmetini ve şehrin hareketliliğini bir arada sunması. Taş binaların arasından süzülen güneşin yarattığı renk oyunlarının içinden geçerken, yaşadığım şehre ne kadar çok ait olduğumu hissettim.

www.offnegiysem.com, Nike, İstanbul Running Guide, 2013, İstanbul Koşu Rehberi, Zero İstanbul
TÜRKÇE ENGLISH
BİLLUR SAATÇİ
KARAKÖY
"SEYAHATLERİMDE NEREYE GİDERSEM GİDEYİM KOŞU AYAKKABILARIM DA BENİMLE GELİYOR VE BİLMEDİĞİMİZ ŞEHİRLERİ, SOKAKLARI, PARKURLARI BERABER KEŞFEDİYORUZ."
Koşmak için şehrin en hareketli parkurlarından birini seçmiş olabilirim. Şehrin ayaklarımın altında akması çok güzel bir his. Koşarken trafiğin, hayatın, kaldırımdaki insanların olağan akışını izlemek ve aralarından hızla geçip o zinciri kırmak güzel bir deneyimdi. Bu hattın en güzel yanı, denizin huzurunu, tarihî binaların haşmetini ve şehrin hareketliliğini bir arada sunması. Taş binaların arasından süzülen güneşin yarattığı renk oyunlarının içinden geçerken, yaşadığım şehre ne kadar çok ait olduğumu hissettim.

www.offnegiysem.com
4.3 KM
BAŞLANGIÇ NOKTASI
KARAKÖY İSKELESİ
BENCE İSTANBUL'UN TADININ EN İYİ ÇIKTIĞI YER BURASI.
FATMA YAVUZ
YORUM PAYLAŞ
#KARAKOY