Moda | Sibel Yokuş | Zero Istanbul | Istanbul Running Guide, Burası oldukça sakin bir rota, üstelik kısa da değil. Yaklaşık sekiz senedir İstanbul’da yaşıyorum ama pistin Caddebostan sahiline bu kadar yakın oldugunu bilmiyordum. İki saati aşan uzun koşularımda her iki parkuru ardı ardına rahatlıkla kullanabileceğimi keşfettim. Henüz şubat ayından beri koşuyorum, ancak bu kadarcık zaman dilimi bile, hayatımda, kişiliğimde ve olaylara bakış açımda ciddi değişimlere yol açtı. Daha programlı ve disiplinli bir hayatım var, enerjimi daha doğru şeylere harcadığımı hissediyorum., Nike, İstanbul Running Guide, 2013, İstanbul Koşu Rehberi, Zero İstanbul
TÜRKÇE ENGLISH
SİBEL YOKUŞ
MODA
"BUNDAN BİR YIL ÖNCE DÜZENLİ KOŞACAĞIMI SÖYLESELER İNANMAZDIM. AMA BU İŞ SAHNE TOZU YUTMAK GİBİ: BİR KERE SOLUYUNCA BIRAKMAK İMKANSIZ."
Burası oldukça sakin bir rota, üstelik kısa da değil. Yaklaşık sekiz senedir İstanbul’da yaşıyorum ama pistin Caddebostan sahiline bu kadar yakın oldugunu bilmiyordum. İki saati aşan uzun koşularımda her iki parkuru ardı ardına rahatlıkla kullanabileceğimi keşfettim. Henüz şubat ayından beri koşuyorum, ancak bu kadarcık zaman dilimi bile, hayatımda, kişiliğimde ve olaylara bakış açımda ciddi değişimlere yol açtı. Daha programlı ve disiplinli bir hayatım var, enerjimi daha doğru şeylere harcadığımı hissediyorum.
7.0 KM
BAŞLANGIÇ NOKTASI
TARİHİ MODA İSKELESİ
MODA'DA KOŞ Kİ GENÇ KALASIN. ANADOLU YAKASININ KALBİ İŞTE BURASI. HAFTANIN HER GÜNÜ RAHAT RAHAT KOŞULUR.
SELİM KOÇAN
YORUM PAYLAŞ
#MODA