Kalamış | Duygu Bal | Zero Istanbul | Istanbul Running Guide, Koşmak bir numaralı stres atma yöntemi, sabah saatleri de en ideal vakitler. Görsel çok önemli koşarken. Motive edici bir alanda koşmak insanın yorulmasını da engelliyor, ne kadar süre geçtiğini anlamıyorsun. Bu rota koşmak için bu anlamda çok güzel, zaten Kalamış sahil yolu herkesin spor yapmayı çok sevdiği bir bölge. Deniz zaten farklı bir derinlik, özgürlük duygusu yaratıyor. Sahili olan her yerde koşulur. Bir de, müzikle koşmak en iyisi. “Koşu müzikleri” listesi herkese lâzım, benim var mesela., Nike, İstanbul Running Guide, 2013, İstanbul Koşu Rehberi, Zero İstanbul
TÜRKÇE ENGLISH
DUYGU BAL
KALAMIŞ
"BENCE HEP AYNI ROTADA KOŞMAMAK, ARADA ROTAYI DEĞİŞTİRMEK LAZIM. BİR ATLETİZİM SAHASINI TEKRAR TEKRAR DÖNMEK KOŞUCUYU ÇOK YORAR."
Koşmak bir numaralı stres atma yöntemi, sabah saatleri de en ideal vakitler. Görsel çok önemli koşarken. Motive edici bir alanda koşmak insanın yorulmasını da engelliyor, ne kadar süre geçtiğini anlamıyorsun. Bu rota koşmak için bu anlamda çok güzel, zaten Kalamış sahil yolu herkesin spor yapmayı çok sevdiği bir bölge. Deniz zaten farklı bir derinlik, özgürlük duygusu yaratıyor. Sahili olan her yerde koşulur. Bir de, müzikle koşmak en iyisi. “Koşu müzikleri” listesi herkese lâzım, benim var mesela.
7.0 KM
BAŞLANGIÇ NOKTASI
SADUN BORO HEYKELİ
EN GÜZEL ZAMANLAMA BENCE ŞAFAK SÖKERKEN, BENDEN TAVSİYE. GÖKYÜZÜNÜN RENGİ İNANILMAZ OLUYOR.
CAN ÇELİK
YORUM PAYLAŞ
#KALAMIS