Cihangir/Akaretler | İstanbul Koşu Kuvvetleri | Zero Istanbul | Istanbul Running Guide, Bu rota insana şehrin gürültüsü, dumanı, egzozu ve kalabalığı arasında sükûnet de bulabilmenin mutluluğunu hissettiriyor. Ama yollarımızın ne kadar ihmal edildiğini burada tekrar gördük, İnönü’ye inerken dolmuşların yanından kalktığı parkın ilginç ve zincirli kapılarını, peşindeki köpeklerle kapının kilidini açıp içeri giren garip adamı da bu koşuda keşfettik. Bir de, sokakta ne kadar çok polis olduğunun tekrar tekrar teyidi oldu bu rota. var olmanın dayanılmaz hafifliği için bir önerimiz daha var tabii: Gezi Parkı Koşusu!, Nike, İstanbul Running Guide, 2013, İstanbul Koşu Rehberi, Zero İstanbul
TÜRKÇE ENGLISH
İSTANBUL KOŞU KUVVETLERİ
CİHANGİR/
AKARETLER
"BİZCE ŞEHİRDE KOŞMAK: AYAKTA MEDİTASYON, KALBİN TEMPOSU İLE VÜCUDU ÇEVRELEYEN ORTAMIN ARASINDAKİ AHENK, KENTSEL DOKU İÇERİSİNDE BİR BAŞKALDIRI!"
Bu rota insana şehrin gürültüsü, dumanı, egzozu ve kalabalığı arasında sükûnet de bulabilmenin mutluluğunu hissettiriyor. Ama yollarımızın ne kadar ihmal edildiğini burada tekrar gördük, İnönü’ye inerken dolmuşların yanından kalktığı parkın ilginç ve zincirli kapılarını, peşindeki köpeklerle kapının kilidini açıp içeri giren garip adamı da bu koşuda keşfettik. Bir de, sokakta ne kadar çok polis olduğunun tekrar tekrar teyidi oldu bu rota. var olmanın dayanılmaz hafifliği için bir önerimiz daha var tabii: Gezi Parkı Koşusu!
7.5 KM
BAŞLANGIÇ NOKTASI
ALMAN HASTANESİ
ENFES BİR ROTA! YARINDAN TEZİ YOK BEN DE KATILIYORUM ARALARINA...
TUNA YILMAZ
KOŞU KUVVETLERİ DOĞRU DİYOR, CİHANGİR'DE KOŞMAK Bİ ACAYİP, HER SEFERİNDE ŞAŞIRTIYOR
SELEN OKÇUGİL
YORUM PAYLAŞ
#CIHANGIR