Hisarüstü/Bebek | Melis Abacıoğlu | Zero Istanbul | Istanbul Running Guide, Taş üstüne kurulu evler, deniz manzaralı yan yollar, arasından kızlar uçan balıkçı abiler, çapkın bakışlı dar sokaklar, sürpriz bir çeşme, vandalizme kurban gitmiş Rumeli Feneri’nin üzerindeki Melis yazısı #direnfener, köpekler, bir bahçeye tüm sokağı enlemesine keserek girmiş kocaman bir kamyonet ve içindeki komik amcalar... Bir de yan sokaklara girince İstanbul’a kocaman bir yuh! çektim. Bu şehir bizi şaşırtmaktan ne zaman vazgeçecek?, Nike, İstanbul Running Guide, 2013, İstanbul Koşu Rehberi, Zero İstanbul
TÜRKÇE ENGLISH
MELİS ABACIOĞLU
HİSARÜSTÜ/
BEBEK
"BENİM İÇİN KOŞMAK: ÖZGÜRLÜK, BAĞIMSIZLIK, GÜÇ, TUTKU, ATEŞ, AŞK, KUŞ OLUP UÇMAK, SAVAŞ ÇIĞLIĞI, MUTLULUK, AİDİYET, GÜÇ, GÜÇ, GÜÇ..."
Taş üstüne kurulu evler, deniz manzaralı yan yollar, arasından kızlar uçan balıkçı abiler, çapkın bakışlı dar sokaklar, sürpriz bir çeşme, vandalizme kurban gitmiş Rumeli Feneri’nin üzerindeki Melis yazısı #direnfener, köpekler, bir bahçeye tüm sokağı enlemesine keserek girmiş kocaman bir kamyonet ve içindeki komik amcalar... Bir de yan sokaklara girince İstanbul’a kocaman bir yuh! çektim. Bu şehir bizi şaşırtmaktan ne zaman vazgeçecek?
7.0 KM
BAŞLANGIÇ NOKTASI
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ
KOŞTUKÇA FİZİKEN GÜÇLENMENİN YANINDA, RUHENDE GÜZELLEŞİYOR İNSAN. BENİM ROTAM SABAHIN ERKEN SAATLERİNDE, GÜNEŞİN VE MAVİNİN BULUŞTUĞU BOĞAZ.
UMUT İMREN
KİMİ ZAMAN YUNUSLARIN DA EŞLİK ETTİĞİ, SABAHLARI SAHİLDEKİ BALIKÇILARA, DİĞER KOŞUCULARA VE GÜNE ERKEN BAŞLAYANLARA SELAM VERİLEN KOŞU ROTAM
FATİH AKDENİZ
OH BEBEK! BEN HAFTA İÇLERİ ERKEN SAATLERİ TERCİH EDİYORUM, BİR FİLMİN İÇİNDEYMİŞ GİBİ HİSSEDİYORSUNUZ.
GÜL MİMAR
YORUM PAYLAŞ
#HISARUSTU