Haliç | Mustafa Ercan Zırh | Zero Istanbul | Istanbul Running Guide, İstanbul’da aynı rotayı tekrar tekrar koşmak, semtlerin dokularının farklılığını görmek, şehrin hızlı değişimine şahit olmak, yaşlanmış Karaköy’den yenilenen ve gelişen İstanbul’a koşmak çok keyifli bir şey. Bu parkur, şehrin gelişimini izleyebileceğin, Haliç kenarında, çok güzel bir rota. Haliç metro köprüsünün ilerleyişini izlemek, eski Galata Köprüsü’nün ve Feshane lunaparkının gerçekdışılığını hatırlamak, Eyüp Kültür Merkezi’nin etkileyici mekânlarını görmek bu rotada mümkün., Nike, İstanbul Running Guide, 2013, İstanbul Koşu Rehberi, Zero İstanbul
TÜRKÇE ENGLISH
MUSTAFA ERCAN ZIRH
HALİÇ
"KOŞMAK BENİM İÇİN ÇOK DİNLENDİRİCİ BİR ŞEY. BELİRLENEN HEDEFLERE ACELE ETMEDEN SINIRLARINI TANIYARAK, ZORLAYARAK, SABIRLA, ULAŞMAYI ÖĞRETİYOR."
İstanbul’da aynı rotayı tekrar tekrar koşmak, semtlerin dokularının farklılığını görmek, şehrin hızlı değişimine şahit olmak, yaşlanmış Karaköy’den yenilenen ve gelişen İstanbul’a koşmak çok keyifli bir şey. Bu parkur, şehrin gelişimini izleyebileceğin, Haliç kenarında, çok güzel bir rota. Haliç metro köprüsünün ilerleyişini izlemek, eski Galata Köprüsü’nün ve Feshane lunaparkının gerçekdışılığını hatırlamak, Eyüp Kültür Merkezi’nin etkileyici mekânlarını görmek bu rotada mümkün.
6.7 KM
BAŞLANGIÇ NOKTASI
KARAKÖY TÜNEL
İSTANBUL DEMEK TARİHİ YARIMADA DEMEK. TARİHİ KOKLAYIP, ZİHNİNİZİ DİNLENDİRMEK İSTİYORSANIZ BU PARKUR MÜTHİŞ!
M. BORA USTAOĞLU
HEM DİNLEN HEM EĞLEN. HALİÇ'İ GEÇMEK BİR PUZZLE'E ÇÖZMEK GİBİ. YÜRÜMESİ AYRI KOŞMASI AYRI ZEVKLİ..
GÖKTAN AZİZOĞLU
YORUM PAYLAŞ
#HALIC