Yıldız Parkı | Ömer Faruk Demir | Zero Istanbul | Istanbul Running Guide, Yıldız Parkı’nın en büyük özelliği, şehrin kirinden ve gürültüsünden az da olsa izole olması. Orada koşarken kendimi doğanın içinde, güvende hissediyorum. Parkın içindeki koşu rotası kendimi fazla yormadan kolaylıkla spor yapmama izin veriyor. Yıldız Parkı şehrin tam ortasında olduğu için öncelikle birçok tarihî mekanın içinden geçiyor. Parkın içine girdikten sonra sessizliği ve sakinliği hemen farkediyorsun, o dakikadan sonra İstanbul’un bütün kötü yanlarını unutup doğayla başbaşa kafa dinleyebiliyorsun., Nike, İstanbul Running Guide, 2013, İstanbul Koşu Rehberi, Zero İstanbul
TÜRKÇE ENGLISH
ÖMER FARUK DEMİR
YILDIZ PARKI
"KOŞUDAN SONRA KENDİMİ YORGUN DEĞİL, AKSİNE ARINMIŞ VE DİNLENMİŞ BULUYORUM. HEDEFE ULAŞMANIN MUTLULUĞUNU HİÇBİR ŞEY KOŞMAK KADAR SAĞLAYAMIYOR."
Yıldız Parkı’nın en büyük özelliği, şehrin kirinden ve gürültüsünden az da olsa izole olması. Orada koşarken kendimi doğanın içinde, güvende hissediyorum. Parkın içindeki koşu rotası kendimi fazla yormadan kolaylıkla spor yapmama izin veriyor. Yıldız Parkı şehrin tam ortasında olduğu için öncelikle birçok tarihî mekanın içinden geçiyor. Parkın içine girdikten sonra sessizliği ve sakinliği hemen farkediyorsun, o dakikadan sonra İstanbul’un bütün kötü yanlarını unutup doğayla başbaşa kafa dinleyebiliyorsun.
6.1 KM
BAŞLANGIÇ NOKTASI
OUTRUNNER
YILDIZ PARKI YOKUŞ ANTRENMANI İÇİN ÇOK İDEALDİR.
GÖZDE UYSAL
İSTANBULUN ORTASINDA Bİ VAHADIR YILDIZ PARKI. HEM MERKEZİ HEM DE CURCUNADAN UZAK. SEVİYORUM VALLA.
DOĞUKAN TAMER
YORUM PAYLAŞ
#YILDIZPARKI