Sultanahmet | Elif Domaniç | Zero Istanbul | Istanbul Running Guide, Koştuğum rota, “tarihî yarımada” diye tabir edilen yer. Özellikle turistlerin varlığı bu sokaklara bir Avrupa şehri rahatlığı katıyor adeta. ufak bir şehiriçi turunun ardından denize, oradan Gülhane’nin ağaçlarına karışmak muhteşem bir duygu. Düzenli spora, koşmaya zaman ayıran bir insanım. Ama harcadığım enerjinin katbekat fazlasını da bu sayede kazanıyorum. Modayla ilgilendiğim için insan vücudunun ne kadar kırılgan olduğunu, ne kadar emek istediğini biliyorum. Düzenli koşmak kendimize yapabileceğimiz en büyük iyilik., Nike, İstanbul Running Guide, 2013, İstanbul Koşu Rehberi, Zero İstanbul
TÜRKÇE ENGLISH
ELİF DOMANİÇ
SULTANAHMET
"TOPUKLU AYAKKABILAR İŞİMİN BİR PARÇASI, AMA ONLARI İYİ TAŞIYABİLMENİN YOLU SPOR AYAKKABILARI DA DEĞERLENDİRMEKTEN GEÇİYOR."
Koştuğum rota, “tarihî yarımada” diye tabir edilen yer. Özellikle turistlerin varlığı bu sokaklara bir Avrupa şehri rahatlığı katıyor adeta. ufak bir şehiriçi turunun ardından denize, oradan Gülhane’nin ağaçlarına karışmak muhteşem bir duygu. Düzenli spora, koşmaya zaman ayıran bir insanım. Ama harcadığım enerjinin katbekat fazlasını da bu sayede kazanıyorum. Modayla ilgilendiğim için insan vücudunun ne kadar kırılgan olduğunu, ne kadar emek istediğini biliyorum. Düzenli koşmak kendimize yapabileceğimiz en büyük iyilik.
5.8 KM
BAŞLANGIÇ NOKTASI
EMİNÖNÜ PTT
GÜLHANE'DE KOŞMAYI HİÇBİR ŞEYE DEĞİŞMEM. ÖZELLİKLE HAFTA İÇİ ERKEN SAATLERDE KİMSECİKLER YOKKEN.
LALE ILGIN
YORUM PAYLAŞ
#SULTANAHMET