Maçka | Moda Cadısı | Zero Istanbul | Istanbul Running Guide, Maçka Parkı şehrin ortasında bir vaha gibi. Parkın hemen dışında trafik, kalabalık, şehrin keşmekeşi, sen içerde başka bir yerde, başka ruh halindesin. Rotayı sevmemin başlıca nedenlerinden biri, dümdüz olmaması. İnişli çıkışlı parkur sana farklı bir antrenman keyfi sunuyor, sıkılmıyorsun. Hem de yokuşlarda kendini ve performansını deneyebiliyorsun, geliştirebiliyorsun. Etrafta koşmak dışında egzersiz yapmak için de bir sürü imkân var. Merdivenler ve sokak lambaları interval koşu yapmak için kullanılabilir mesela.

modacadisi.blogspot.com
zencefit.com, Nike, İstanbul Running Guide, 2013, İstanbul Koşu Rehberi, Zero İstanbul
TÜRKÇE ENGLISH
MODA CADISI
MAÇKA
"KENDİMİ VE HAYATIMI KOŞMADAN ÖNCE VE SONRA DİYE AYIRACAK KADAR BELİRGİN FARKLAR VAR HAYATIMDA. ÖNCESİNE GÖRE DAHA ENERJİĞİM, DAHA MUTLUYUM."
Maçka Parkı şehrin ortasında bir vaha gibi. Parkın hemen dışında trafik, kalabalık, şehrin keşmekeşi, sen içerde başka bir yerde, başka ruh halindesin. Rotayı sevmemin başlıca nedenlerinden biri, dümdüz olmaması. İnişli çıkışlı parkur sana farklı bir antrenman keyfi sunuyor, sıkılmıyorsun. Hem de yokuşlarda kendini ve performansını deneyebiliyorsun, geliştirebiliyorsun. Etrafta koşmak dışında egzersiz yapmak için de bir sürü imkân var. Merdivenler ve sokak lambaları interval koşu yapmak için kullanılabilir mesela.

modacadisi.blogspot.com
zencefit.com
5.2 KM
BAŞLANGIÇ NOKTASI
MİLLİ REASÜRANS
YENİ KEŞFETTİM BU PARKI. ARKADAŞLARIMLA GELİYORUM KOŞU SONRASI PİKNİĞE OTURUYORUM. SÜPER.
ÖZLEM ATAKLIGİL
YORUM PAYLAŞ
#MACKA