Ulus/Etiler | Ahu Keleşoğlu | Zero Istanbul | Istanbul Running Guide, Etiler ve Ulus parkları dışında bazı sokak ve caddelerde insanların arasından geçmek çok kolay olmasa da, bu rota bana park, orman ya da sahil kenarları dışında da istenirse rahatlıkla koşulabileceğini hissettirdi. Bu rotanın benim için unutulmaz bir anısı var artık: Etiler Sanatçılar Parkı’nda koşarken parkın girişinde dünyaca ünlü sanatçımız Komet’in el izini görüp fotoğrafını çektim. Koşu bittikten sonra bir de baktım karşımda o, Komet! Hemen yanına gittim tabii, çektiğim fotoğrafı da kendisine gösterdim., Nike, İstanbul Running Guide, 2013, İstanbul Koşu Rehberi, Zero İstanbul
TÜRKÇE ENGLISH
AHU KELEŞOĞLU
ULUS/
ETİLER
"KOŞARKEN AKLIMA HEP OSHO'NUN MEDİTASYONLARINDAN BİRİ GELİYOR. ÖZGÜRLÜĞÜN KISITLANDIYSA DİYOR OSHO, BACAKLARIN BİR ZIRH TAŞIYOR DEMEKTİR. KOŞMAYA BAŞLA!"
Etiler ve Ulus parkları dışında bazı sokak ve caddelerde insanların arasından geçmek çok kolay olmasa da, bu rota bana park, orman ya da sahil kenarları dışında da istenirse rahatlıkla koşulabileceğini hissettirdi. Bu rotanın benim için unutulmaz bir anısı var artık: Etiler Sanatçılar Parkı’nda koşarken parkın girişinde dünyaca ünlü sanatçımız Komet’in el izini görüp fotoğrafını çektim. Koşu bittikten sonra bir de baktım karşımda o, Komet! Hemen yanına gittim tabii, çektiğim fotoğrafı da kendisine gösterdim.
5.0 KM
BAŞLANGIÇ NOKTASI
ULUS PARKI
ULUS'TA İNSANLARIN ARASINDAN KOŞMAK GERÇEKTEN ZEVKLİ, OYUN OYNUYORMUŞ GİBİ HİSSEDİYOR İNSAN.
GAYE BALKAN
YORUM PAYLAŞ
#ULUS